fbpx
Блог

Без тіні сумніву: 6 надійних сонцезахисних новинок без липкого фінішу з anti-age ефектом

Які у вас вимоги до щоденного сонцезахисного засобу? Ми можемо вгадати, бо в редакції Marie Claire вони, вочевидь, такі самі.

По-перше – легка та комфортна текстура, без липкого фінішу та сального блиску. Санскрін повинен бути таким, щоб шкірі у ньому було комфортно, інакше бажання його наносити зійде нанівець вже після другого-третього нанесення, навіть якщо в ньому найсучасніші захисні UV-комплекси. Або захочеться наносити якомога меншу кількість, щоб Т-зона не перетворювалась на масний млинець, а це не забеспечить необхідного захисту. Так – текстура, це головний орієнтир!

По-друге, він повинен мати високий рівень UV-захисту від променів будь-якого спектру: сучасні водостійкі фотостабільні фильтри. Тенденція останніх двох років – мікс физичніх та хімічних фильтрів у формулі. Физичні фильтри, такі як оксид титану та диоксид цинку, працюють виключно на повхерні шкіри. Вони екранюють сонячні промені, захищаючи шкіру як фізичний щит. Але вони роблять тектуру більш щильною. Дотого ж потрапляючи в воду фізичні фильтри накоплюються у воді і можуть шкодити кораловим рифам. Тому провідні виробники сонцезахистних засобів комбінують у формулах фізичні та хімічні фильтри. Останні дозволяють отримувати продукт з високим фактором захисту і водночас з текстурою, яка гарантує відмінне розтікання та нанесення. А це необхідно для рівномірного покриття.

По-третє, сонцезахисний крем повинен відповідати всім правилам сучасної безпеки – не наносити шкоду шкірі та довкіллю.

І на останок – сучасна формула, яка містить потужні антіейдж-компоненти та дбає про захист від передчасних зморшок.

Саме такі сонцезахисні продукти – в новій підбірці Marie Claire.

Серед топових засобів виділють:

SKIN CLINIC Nutrisil Sun Protection SPF 50+

Надлегкий крем для захисту від ультрафіолету, що не містить олій. Підійде для комбінованої, проблемної та жирної шкіри. Запобігає передчасному утворенню мімічних і глибоких зморшок. Перевага засобу в тому, що він одночасно захищає від сонця, усуває запалення та зменшує вироблення секрету сальних залоз завдяки рН-скоригованій гліколевій кислоті та алое вірі. Також містить гекса-пептиди, що сприяють розгладжуванню мімічних зморшок.

Джерело: marieclaire.ua

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.