fbpx
Блог

Дія ДМАЕ (DMAE) на шкіру

Портал про бізнес в індустрії краси та здоров’я Салонний маркетинг розповідає про дію ДМАЕ на шкіру.

ДМАЕ є скороченням від слова диметиламіноетанол. Це аміноспирт із формулою молекули C4H11NO. Є попередником ацетилхоліну, натуральний ноотроп, який є у тканинах та клітинах людського організму, його природним джерелом є м’ясо риб виду лососевих. Ноотропи є нейрометаболічними стимуляторами, які активують певні нервові клітини, активуючи нервово-м’язову передачу імпульсів.

На жаль, з віком кількість ацетилхоліну (ДМАЕ) — речовини, яка тонізує тканини, поступово знижується в організмі людини, і виникає необхідність у її зовнішніх надходженнях.

Диметиламіноетанол почав активно використовуватися в косметології лише останніми роками, проте в медицині застосовується вже досить давно. Компонент використовувався для покращення пам’яті, ясності мислення, для покращення сну та продовження життя. Крім того, його використовують для відновлення та покращення роботи м’язів, а також для покращення кровообігу та прискорення реабілітації після травм.

Ідея використання диметиламіноетанолу як косметологічного продукту обумовлена ​​вивченням його відновлюючих та антиоксидантних властивостей. ДМАЕ не просто насичує клітини дерми, його дія спрямована відразу за кількома напрямками:

-Посилює тонус м’язів
-Стабілізує клітинні мембрани
-Захищає клітини від старіння
-Виводить токсини
-Стимулює вироблення ацетилхоліну, природної речовини, що відповідає за пружність шкіри
-Покращує загальний вигляд шкіри
-Зменшує кількість зморшок
-Надає протизапальну та очищуючу дії
-Освітлює шкіру та бореться з пігментними плямами
-Значно покращує стан шкіри при акне, рубцях
-Зменшує кількість прищів та нормалізує роботу сальних залоз

Таким чином, мезотерапія з наявністю ДМАЕ може впевнено конкурувати із підтяжкою обличчя. Ефект після процедури триває досить довго, а сам ДМАЕ є безпечним і не викликає побічних дій.

Використовувати ДМАЕ можуть клієнти будь-якої вікової групи, починаючи з підліткової. Сама процедура обробки обличчя та шиї професіоналом зазвичай займає не більше 10 хвилин.

Прямим протипоказанням до застосування цього методу може стати вагітність, період годування груддю, вірусне захворювання або хронічна хвороба на стадії загострення, онкологія або цукровий діабет.

У космецевтичній лінії SkinClinic (Іспанія) широко представлені не тільки стерильні ампульні коктейлі з DMAE, але й креми, що омолоджують (професійний і домашній догляд), які можливо використовувати, як самостійні продукти для професійних процедур, так і для посилення ефекту після проведення мезотерапії.

Креми домашньої та професійної лінії з ДМАЕ:

DMAE FLASH CREAM. Створює виражений ліфтинг, уповільнює процеси старіння, стимулює функціональні можливості шкіри та неоколагеногенез. Підвищує пружність, має протизапальні властивості.

DMAE CREAM SPF15. Підвищує пружність шкіри, має потужний антиоксидантний ефект, дає ліфтинг-ефект, запобігає руйнуванню колагену, уповільнює процеси старіння та утворення зморшок, підвищує місцевий імунітет. Захищає від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

DMAE CREAM SILK-EFFECT. Підвищує пружність шкіри, має потужний антиоксидантний ефект, дає ліфтинг-ефект, запобігає руйнуванню колагену, уповільнює процеси старіння та утворення зморшок, підвищує місцевий імунітет.

RESFILL DAY. Забезпечує тривале зволоження епідермісу та дерми за рахунок гіалуронової кислоти з молекулярною масою, відновлює здатність шкіри утримувати вологу. Зменшує глибину зморшок, підтягує та ущільнює шкіру.

PROTEO C SERUM. Зміцнює стінки капілярів. Стимулює фукціональну активність фібробластів, синтез колагену, гіалуронової кислоти, підвищує еластичність. Має антибактеріальні та протизапальні властивості. Підвищує місцевий імунітет.

Під час тісної співпраці провідних лікарів біохіміків, фармацевтів, дерматологів та лікарів інших спеціальностей, компанією «SkinClinic» було розроблено найбільш ефективні засоби та методики вирішення:

-дерматологічних та естетичних проблем;
-препарати для максимального продовження молодості, здоров’я та краси шкіри обличчя та тіла.

Іспанський косметичний бренд SkinClinic був створений понад 20 років тому хіміком-фармацевтом Каетано Солано Гутьєррес спеціально для дерматологічних клінік, медичних центрів, салонів і центрів краси та здоров’я. Усі препарати містять терапевтичні дози активних інгредієнтів, що допомагає вирішити дерматологічні та естетичні проблеми шкіри. Нові технології та сучасне обладнання дозволяють компанії SkinClinic виробляти високотехнологічні, безпечні, ефективні препарати, що відповідають сучасним стандартам.

Посилання на офіційний сайт SkinClinic, де ви можете знайти засоби з ДМАЕ

Джерело Салонний маркетинг

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.