fbpx
Пресса

Мікродозинг – новий тренд у догляді за шкірою

Перевірені компоненти, що роблять нашу шкіру молодшою, гладкою і пружною, – ретинол, Вітамін С, АНА- і BNA-кислоти.

Але чи траплялося Вам перегнути з ними й отримати подразнення?

Іноді менше — значить краще. Поговоримо про такий модний напрям, як мікродозування у домашньому догляді. Як воно допомагає вирішити проблему чутливості шкіри? Що таке мікродозинг у догляді за шкірою і які його переваги?

Мікродозинг – суперечлива практика зі США, про яку зазвичай говорять пошепки, і яка стосусться вживания психоделіків. У мікроскопічних дозах вони здатні поліпшити концентрацію уваги і творчі здібності, не викликаючи наркотичного кайфу. 3 тіні незаконного використання поняття мікродозинг перейшло у сферу косметології. Виявляється, такий підхід працює з такою ж ефективністю в домашньому бюті-догляді, коли йдеться про агресивні активні інгредієнти – ретиноїди, альфа- і бета-гідрокислоти Вітаміну С.

Багато людей через чутливiсть шкіри не можуть використовувати ці компоненти у звичайних концентраціях, але не хочуть повністю відмовлятися від них у домашній б’юті-рутині. В цьому разі на допомогу призодить мікродозинг – використання максимально низьких концентрацій активних інгредієнтів. Це дає змогу користуватися всіма перевагами без ризику подразнення й алергічних реакцій. При такому підході навіть таких агресивних «гравців» косметичних формул, як ретинол, можна використовувати щодня, без шоку для шкіри. Результат виходить повільніший, але надійніший.

«Сьогодні на тлі масового прийому антиботиків і противірусних препаратів навіть, здавалося б, нешкідливий антиоксидант, Вітамін Е, може викликати подразнення, – попереджає Олена Скрипнікова, дерматолог, сертифікований тренер Alfa Мedical & Spa. – Toму мікродозинг є хорошою практикою, коли йдеться про чутливу шкіру й активні інгредієнти».

Серед засобів, які можна використовувати у домашньому догляді, редакція рекомендує сироватку Ferulast від іспанської космецевтики SkinClinic.

Ferulast – це сироватка, призначена для всіх типів шкіри, в тому числі найчутливішої, з концентратом з антиоксидантних активних речовин, які нейтралізують вільні радикали і допомагають запобігати фотостарінню.

Детальніше про сироватку Ferulast.

Шукайте статтю на сторінках Marie Claire Ukraine, Випуск зима 2021/2022.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.