fbpx
Блог

Що робити з Tech Neck, другим підборіддям і кільцями Венери?

Beauty-редакція ELLE.UA разом з лікарем-дерматовенерологом, сертифікованим тренером Alfa Development Оленою Скрипніковою підіймають питання про сучасні проблеми з шкірою, які турбують більшість жінок.

Перераховані в назві статті терміни – «друге підборіддя», «кільця Венери» і Tech Neck ( «техношия», тобто передчасне старіння шиї в результаті постійного використання гаджетів) – не є суто медичними, але часто використовуються в google для пошуку вирішення проблеми старіння зони шиї.

Дерматологи люблять приказку, що догляд за обличчям закінчується в зоні декольте.

У косметології з’явився новий термін: tech-neck. Техношия – це шия, на якій зморшки утворилися раніше, ніж повинні були з’явитися природним шляхом. Через синдром tech-neck порушується правильний кровообіг, лімфоток і, як наслідок, погіршується щільність і еластичність шкіри. Вона стає в’ялою. Втрачається чіткість овалу обличчя. Вирішувати цю проблему слід ще до її появи.

Глибокі складки на шиї називають кільцями Венери, їх поява провокується тривалим спазмом поздовжніх м’язів.

Що ж робити?

Якщо ви схиляєтеся до перевірених і дієвих методик, в кабінеті косметолога можна зробити процедури, спрямовані на профілактику зміни стану шкіри шиї:

Серед всіх порад, лікар-дерматовенеролог звертає увагу на курс мезотерапії на основі засобів іспанської космецевтики SkinClinic. Вони досить добре і глибоко зволожують тонку шкіру шиї, насичують її вітамінами, пептидами і антиоксидантами. Курс зазвичай складається з 10 процедур, повторювати його досить 1 раз в 6 або 12 місяців (в залежності від вираженості проблематики).

Більше порад читайте в статті онлайн-видання ELLE.UA

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.