fbpx
Преса

ЯК МЕДИЧНА МАСКА ШКОДИТЬ ШКІРІ І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Карантин диктує свої правила. Це стосується не тільки особистої гігієни, але також і догляду за шкірою. Адже вона страждає в першу чергу, вважає лікар-косметолог і сертифікований тренер AlfaSPA Development Олена Мощенко.

«Останнім часом до мене часто звертаються зі скаргою на висипання в області середньої і нижньої третини обличчя. Це дійсно проблема сьогоднішнього дня. Мало того, що характер запалень може бути абсолютно різним, але також ці запалення можуть посилюватися внаслідок механічного тертя при носінні захисної маски », – розповідає дерматолог.

Все це відбувається тому, що шкіра природним чином виділяє себум (шкірне сало), і при попаданні пилу будь-яке тертя створює закупорювання пір. Так з’являється запалення гирла сального протоку.

Для того щоб дійсно вирішити проблему, потрібно, звичайно ж, не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівця, який вас проконсультує, збере анамнез і призначить необхідні косметологічні процедури і домашній догляд.

Але є також основні (нові) принципи гігієни під час застосування медичних захисних масок:

1. Обов’язково очищайте шкіру засобом з вмістом кислот або інших компонентів, які несуть протизапальний характер.

Очищуючий гліколевий гель SkinClinic Glycolic Gel Clean

2. Використовуйте легші текстури кремів. В ідеалі, щоб це були засоби, які не містять масел.

Живильний крем проти мімічних зморшок  Skin Clinic NUTRISYL

3. Не використовуйте в цей період декоративну косметику. Тим більше що під маскою її все одно не видно (смішно, але не дуже).

4. Як можна частіше міняйте маску або пріть її (якщо вона багаторазова).

Стаття harpersbazaar.com.ua

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.