fbpx
Преса

«Зірочки» на обличчі: як доглядати за шкірою з куперозом

Купероз – це патологічно розширені судини, які можуть просвічуватися через шкіру й утворювати червоні або фіолетові візерунки у вигляді зірочок або павутинок. Найчастіше вони з’являються на щоках, але іноді бувають на крилах носа та підборідді.

На онлайн-платформі Wonderzine дерматовенерологиня Владлена Аверіна розповідає чому з’являється купероз, чи можна його вилікувати та як доглядати за шкірою, схильною до куперозу.

Що таке купероз? Купероз – це не хвороба, а патологія, яка характеризується розширеними, близько розташованими до поверхні шкіри судинами.

Найчастіше купероз виникає в людей зі світлою шкірою та волоссям і проявляється після 40–45 років. Першими ознаками патології є почервоніння та відчуття жару на щоках, особливо якщо на вулиці суха погода або ви знаходитесь у приміщенні з низькою вологістю. Наша шкіра реагує на певні подразники, як-от: тепло, холод, стрес або алкоголь – внаслідок чого судини розширюються на поверхні тіла і, відповідно, на обличчі. У людей з куперозом стінки судин довго залишаються розширеними, і тому на щоках та на підборідді з’являється стійкий рум’янець. Інколи вони перестають звужуватися взагалі, і на шкірі виступають візерунки з судин у вигляді зірочок або павутинок.

Якщо у вас шкіра схильна до куперозу, то вона може бути чутлива й суха на щоках, особливо біля зірочок. Це трапляється тому, що рідина більше та швидше випаровується з судин, коли вони знаходяться надто близько до поверхні. Ваша шкіра може лущитися й обвітрюватися та легко згорати влітку. Водночас шкіра на лобі, носі та підборідді може бути жирною, бо там судини розташовані глибше.

Як доглядати за шкірою, схильною до куперозу? Правильний догляд за шкірою, схильною до куперозу, відновлює бар’єрну функцію шкіри й укріплює судини.

Щоденний домашній догляд має складатися із декількох ступенів. Протягом дня варто збризкувати обличчя термальною водою, щоб шкіра не пересихала й далі не травмувалася. Зранку та ввечері потрібно очищувати шкіру неагресивними молочком або пінкою. Увечері варто скористатися тоніками. Сироватку або крем наносять наприкінці. Щоб зміцнити судини, варто шукати засоби з екстрактами кінського каштана, колагеном, Вітаміном С, рутином та іншими компонентами, що зміцнюють судинну стінку. Двічі на тиждень можна робити маски, які поліпшують мікроциркуляцію та зволожують шкіру.

Крем, який ідеально підійде для щоденної б’юті рутини – Rosanic Cream SkinClinic.

Крем, що швидко вбирається, покращує стан і зовнішній вигляд шкіри, а також підсилює її захист від зовнішніх впливів. Містить комбінацію активних інгредієнтів з ультра-м’якою основою, яка захищає, зволожує і піклується про типи шкіри, схильні до почервоніння.

Детальніше про крем Rosanic Cream.

Посилання на всю статтю Wonderzine тут.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.