fbpx

ІСТОРІЯ

Від хіміка до лабораторії

У 2009 році наша лабораторія народилася

Cayetano L. Gutiérrez Solano
засновник SkinClinic

Ми інтегруємо новітні виробничі технології, найсуворіші засоби контролю виробництва, консервування активних інгредієнтів і передові галузі досліджень.

Каетано Л. Гутьєррес Солано – хімік, базується в Сан-Вісенте, Аліканте, Іспанія. З 1989 року він співпрацює з багатьма спеціалізованими лікарями, які просили у нього спеціальні та індивідуальні процедури по догляду за обличчям для вирішення різних проблем зі шкірою у пацієнтів по всій Іспанії.

Протягом цього періоду він мав можливість працювати з професіоналами в багатьох різних областях, особливо з лікарями, які спеціалізуються в області дерматології, естетичної медицини, харчування та довголіття.

Cayetano і його команда знайшли рішення для певних проблем зі шкірою, і вони розробили дуже ефективні індивідуальні процедури для багатьох пацієнтів, у яких були різні захворювання або проблеми зі шкірою, волоссям, нігтями …

Натхнений постійним довірою лікарів до його лікування і досвіду, а також позитивними відгуками і підтримкою пацієнтів, він вирішив відкрити сучасну косметичну лабораторію, яка зможе виробляти ці дермокосметіческой кошти сильний; в більшому масштабі, щоб вони стали доступні більшій кількості людей. А в липні 2009 року Кармаді С.Л. “Народився”. Це високотехнологічна лабораторія, що спеціалізується на дермокосметику і вона була розроблена і виготовлена ​​відповідно до найсуворіших стандартів для обладнання такого типу з точки зору безпеки та гігієна.

В даний час ця лабораторія об’єднує найвищі і новітні технологічні стандарти зі строгими процесами контролю якості виробництва, які виконуються в правильній середовищі для збереження активних інгредієнтів, а також у відділі передових досліджень косметики.

Всі результати пошуку

У кошику немає товарів.